Informacje o firmie

e-mail

bikenew@bikenew.pl

Telefony

tel. 12 278 33 43
tel. 604 17 40 66


Adres:

P.H.U. Bike New
Zabawa 4
32-020 Wieliczka

Opis dojazdu

Dojazd od strony Krakowa ...

Z Krakowa należy jechać ulicą Wielicką w stronę Wieliczki (trasa wylotowa na Rzeszów).

Należy zwrócić uwagę, aby przy pierwszym skrzyżowaniu przed Wieliczką (rozjazd za stacją benzynową Aral) nie jechać do centrum miasta, lecz kierować się główną trasą (obwodnica) w kierunku Rzeszowa.

Jedziemy cały czas głównym ciągiem komunikacyjnym mijając kolejne skrzyżowania prowadzące do Wieliczki.

Trzeba uważać, żeby nie przeoczyć ostatniego skrzyżowania, na którym przecinamy szosę z Wieliczki do Niepołomic. Skrzyżowanie to jest zaznaczone numerem 1 na mapce. Charakterystycznym elementem jest tu salon firmowy Renault znajdujący się przed skrzyżowaniem po prawej stronie.

Skrzyżowanie przecinamy jadąc prosto, jednak nie rozpędzamy się zbytnio, ponieważ po przejechaniu 300 metrów należy skręcić w lewo w wąską boczną drogę (jest to zaznaczone jako miejsce 2 na mapce). W znalezieniu drogi pomaga przyczepka, na której ustawiona jest reklama naszej firmy.

Po zjechaniu na boczną drogę należy jechać cały czas prosto kierując się dodatkowymi znakami z napisem "Rowery".

Jeżeli boisz się, że przeoczysz zjazd w lewo, można skręcić wczesniej w kierunku Niepołomic. Wtedy należy przejechać ok. 500 metrów i skręcić w prawo obok niewielkiego sklepu spożywczego po prawej stronie (punkt 3 na mapce). Po wjechaniu w wąską uliczkę również pomocne będą znaki z napisem "Rowery"

Dojazd od strony Tarnowa ...

Jadąc szosą z Tarnowa najłatwiej jest skręcić w prawo w boczną uliczkę przy reklamie naszej firmy (miejsce 2 na mapce), jednak zjazd jest łatwy do przeoczenia. W takim wypadku na dużym skrzyżowaniu (1) należy skręcić w prawo na Niepołomice a następnie również w prawo przy sklepie spożywczym (3).

Mapka

Mapka orientacyjna.


Wersja do wydruku  Drukuj