<a href="http://www.bikenew.republika.pl/">Rowery. Sklep i serwis rowerowy Bike New</a>
           

                                                          Jak do nas trafić


Jeżeli nie wiesz, jak dojechać do naszego sklepu, mogą Ci się przydać poniższe wskazówki (żeby lepiej zorientować się w terenie, otwórz okno z mapką):
Dojazd od strony Krakowa ...Z Krakowa należy jechać ulicą Wielicką w stronę Wieliczki (trasa wylotowa na Rzeszów trasa nr 94).

Należy zwrócić uwagę, aby przy pierwszym skrzyżowaniu przed Wieliczką nie jechać do centrum miasta, lecz kierować się główną trasą (obwodnica nr 94) w kierunku Rzeszowa.

Jedziemy cały czas głównym ciągiem komunikacyjnym mijając kolejne skrzyżowania prowadzące do Wieliczki.

Trzeba uważać, żeby nie przeoczyć ostatniego skrzyżowania, na którym przecinamy szosę z Wieliczki do Niepołomic. Skrzyżowanie to jest zaznaczone numerem 1 na mapce. Charakterystycznym elementem jest tu salon firmowy Renault-Dacia znajdujący się na skrzyżowaniu po prawej stronie.

Skrzyżowanie przecinamy jadąc prosto, jednak nie rozpędzamy się zbytnio, ponieważ po przejechaniu 300 metrów należy skręcić w lewo w wąską boczną drogę (jest to zaznaczone jako miejsce 2 na mapce). W znalezieniu drogi pomaga przyczepka, na której ustawiona jest reklama naszej firmy.

Po zjechaniu na boczną drogę należy jechać cały czas prosto kierując się dodatkowymi znakami z napisem "Rowery".

Jeżeli boisz się, że przeoczysz zjazd w lewo, można skręcić wczesniej w kierunku Niepołomic. Wtedy należy przejechać ok. 500 metrów i skręcić w prawo obok niewielkiego sklepu spożywczego po prawej stronie (punkt 3 na mapce). Po wjechaniu w wąską uliczkę również pomocne będą znaki z napisem "Rowery"                                                               Dojazd od strony Tarnowa ...

Jadąc szosą z Tarnowa najłatwiej jest skręcić w prawo w boczną uliczkę przy reklamie naszej firmy (miejsce 2 na mapce), jednak zjazd jest łatwy do przeoczenia. W takim wypadku na dużym skrzyżowaniu (1) należy skręcić w prawo na Niepołomice a następnie również w prawo przy sklepie spożywczym (3).

Wersja do wydruku  Jeżeli nadal masz wątpliwości, wydrukuj informacje o firmie wraz z opisem dojazdu.